נגר פרטי

מאמרים בנושא:

תיקוני נגרות - אורן לב נגר במרכז !

תיקוני נגרות בבית הלקוח – כל היתרונות

אין זה סוד שרהיטים מעץ בפרט ורהיטים בכלל, דורשים תחזוקה שוטפת ואחת לתקופה, אף זקוקים לחידוש. בעזרת התחזוקה הנכונה לאורך השנים, ניתן להימנע מהחלפת כל הרהיטים ובכך לזכות לחיסכון משמעותי, כך שאין זה פלא שיותר ויותר בעלי דירות ובתים מחפשים כיום נגר אשר מציע שירות תיקוני נגרות בבית הלקוח.

מעבר לחידוש הרהיטים ללא צורך בהתעסקות לוגיסטית, לשירות מסוג זה ישנם יתרונות נוספים שמומלץ לקחת בחשבון בבואכם לתקן או לחדש רהיט.

ראשית, עבורכם – מדובר בחיסכון בזמן ומאמץ

ברוב המקרים, על מנת לתקן רהיטים מעץ יש לגשת פיזית אל נגר תיקונים עם הרהיט עצמו. לא פעם הרהיטים אשר דורשים תיקון או חידוש הנם גדולים ומסיביים, מה שיכול להקשות ולעתים אף להוות אתגר אמיתי.

כתוצאה מכך, אנשים רבים בוחרים לוותר על התענוג, למסור את הרהיט ולקנות חדש במקומו. באמצעות שירותי נגרות בבית הלקוח, ביכולתכם לחסוך בזמן ובמאמץ – כך נגר תיקונים מגיע ישירות לבית ומתקן את כל אשר נדרש בו במקום.

בנוסף, נגר מקצועי מעמיד לרשותכם שירותי תיקונים מסוגים שונים

יתרון נוסף שמציע שירות כמו תיקוני נגרות בבית הלקוח נובע מניסיונו המקצועי של הנגר, ויכולתו לבצע סוגים שונים של תיקונים גם מחוץ לנגריה עצמה. כך למשל, אם הארונות הישנים במטבח התבלו, כל שכן הצירים שלהם, או אם ישנם רהיטים בבית הדורשים חידוש ורענון, ואף אם קיים צורך בהחלפת המסילות של המגרות או קיצור של בסיס המיטה להתאמה מלאה, נגר מקצועי יוכל לעשות את כל אלו, בנוחות של הבית שלכם.

לכן, לפני שאתם מזמינים שירות תיקוני נגרות בבית הלקוח, מוטב כי תערכו רשימה של כל הרהיטים אותם יש לתקן ותוכלו לזכות למענה הולם ומידי לכולם – כמקשה אחת.

שירות תיקוני נגרות בבית הלקוח – פתרון נוח וידידותי

אין ספק כי שירות תיקוני נגרות בבית הלקוח הוא פתרון נוח, אטרקטיבי וידידותי. במיוחד בעת האחרונה, כאשר קיימת מודעות הולכת וגוברת לנושאים כמו קיימות ואיכות הסביבה, יותר ויותר אנשים מבינים שכלל אין סיבה לזרוק רהיטים שהתקלקלו או התבלו, כאשר אפשר לתקן אותם.

באמצעות תיקון רהיטים וחידושם ניתן לשוות לבית מראה חדש ורענן וכל זאת ללא השקעה מרובה או שבירת תכנית חיסכון לצורך התהליך. וזה כמובן נחמד שהתיקון מתבצע בביתכם ואינו דורש מכם להשקיע מאמץ כלל, מלבד לבצע שיחת טלפון אחת, במהלכה תזמינו את הנגר המקצועי לביתכם הפרטי לצורך ביצוע התיקונים.

רק הקפידו לבחור את איש המקצוע הנכון, על מנת שתקבלו את השירות המקצועי לו אתם זקוקים.

054-2355442

או במייל

oranhanagar@gmail.com

תגיות: נגר,נגר תיקונים,תיקוני נגרות,תיקוני נגרות בבית הלקוח,הרכבת ארון,פירוק ארון,חידוש שולחן,חידוש שולחנות,ידי זהב,תליית מדפים,תיקונים לבית,מדפים לחנויות,מידוף לחנויות,נגר מומלץ,תיקון דלתות עץ,נגר ארונות,הרכבת רהיטים,מרכיב מטבחים,נגר פרטי